ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Затверджено новий перелік сільгосптехніки, 25% вартості якої компенсує держава

20 серпня 2021 | 14:01

До нього увійшли 203 підприємства, номенклатура їх продукції збільшилася на понад 2000 одиниць с/г техніки – до 16 802 найменувань.

Оновлений перелік містить трактори, самохідні та причіпні обприскувачі, комбайн зернозбиральний самохідний, спеціальні автомобілі сільськогосподарського призначення (зерновози), посівні комплекси, агрегати та аплікатори для внесення рідких мінеральних добрив, жниварки для збирання соняшнику, кукурудзи та інших зернових культур, ріпакові столи, зерноочищувальні сепаратори, технологічне обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, обладнання для систем крапельного зрошення, зерносушарки, вагове обладнання для зважування сільгосппродукції, напівпричепи, ґрунтообробна техніка, обладнання для утримання ВРХ та свиней тощо.

Довідка. На 2021 рік за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» планується спрямувати 1 млрд грн.

За результатами проведеної роботи 1833 сільгосптоваровиробники придбали у грудні 2020 року та у період з січня по березень 2021 року 2846 одиниць сільгосптехніки і обладнання вітчизняного виробництва на загальну суму 909,2 млн грн та отримали часткову компенсацію на суму 189,4 млн грн.

Крім того, за оперативною інформацією Мінагрополітики, відповідно до поданих уповноваженими банками реєстрів за період з квітня по липень 2021 року планується здійснити компенсаційні виплати аграріям ще майже на 358 млн грн.

Теги: техніка агро компенсація

Версія для друку Поділиться:


Вверх