Наше з вами завдання – дати сьогодні старт новому відліку часу. Олександр Скакун
![Наше з вами завдання – дати сьогодні старт новому відліку часу. Олександр Скакун Наше з вами завдання – дати сьогодні старт новому відліку часу. Олександр Скакун](/content/documents/1114/111315/thumb-newsDocument-900x600-3dd4.jpg)
Т.в.о. голови Харківської ОДА звернувся до депутатів Харківської обласної ради під час позачергової сесії 19 серпня.
«Сьогодення нам диктує нові завдання. Ми на порозі політичного іспиту, і це очевидний факт. Наразі ми знаємо, що складає повноваження голова обласної ради, призначений т.в.о. голови Харківської ОДА, маємо тільки в.о. міського голови. Таким чином політична ситуація саме сьогодні у нашій прифронтовій області, як і у 2014 році, не є стабільною. Як офіцер СБУ, я хочу звернути вашу увагу на те, що це дуже небезпечні чинники для можливої дестабілізації ситуації в регіоні і особливо - під час гібридної війни з Російською Федерацією», - зазначив Олександр Скакун.
Він зауважив, що обрання нового голови Харківської обласної ради стане одним з чинників стабілізації на території Харківщини.
«Я впевнений, що криза сьогодення - це маленька мить у житті області. Наше з вами завдання – дати сьогодні старт новому відліку часу. Я впевнений, що з цієї зали ми сьогодні вийдемо, обравши нового голову Харківської обласної ради. Хто це буде - це буде ваше рішення. Але це повинно статись заради стабільного, нормального життя нашої Харківської області», - сказав Олександр Скакун.