ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 24 регіонах України відбудеться Міжнародна акція Всесвітній день прибирання

16 серпня 2021 | 14:09

«World Cleanup Day» розпочнеться 18 вересня о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Щорічна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та упорядкування територій проводиться з метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору.

Організатори заходу - Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з Міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа.

У межах підготовки акції буде проведено робочі наради організаційних комітетів, онлайн-навчання для координаторів та учасників, наймасштабніше прибирання країни та інші заходи.

«Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо їх усунення. Ця поінформованість органічно переросте в пошук рішень та дій для вирішення проблеми. У межах акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!», - зазначають організатори.

На їхню думку, акція - це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов'язаних з відходами в нашій країні. Цього року, враховуючи карантинні обмеження, планується новий формат – групового, сімейного прибирання з дотриманням соціальної дистанції та в масках, за можливості - з роздільним збиранням вторинної сировини й здачею відсортованого в найближчий пункт прийому.

Довідка. Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 50 мільйонів активістів у 180 країнах, які щорічно в третю суботу вересня виходять на прибирання у своїй країні. Міжнародна громадська організація «Let’s Do It World» є акредитованим партнером Програми ООН з навколишнього природного середовища.

У 2020 році активістам вдалося об’єднати 138920 учасників у 24 областях України, які очистили понад 2138 локацій від 763,7 т сміття, з яких 182 т вторинної сировини відправили на перероблення.

Теги: екологічна акція всесвітній день прибирання

Версія для друку Поділиться:


Вверх