ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олена Зеленська запустила серію регіональних форумів щодо реформи шкільного харчування

13 серпня 2021 | 14:47

Перший такий форум відбувся у місті Буча на Київщині. Серія з п'яти масштабних зустрічей пройде в найближчі два місяці всією Україною.

Форуми покликані провести важливу роз’яснювальну роботу та дати можливість громадам безпосередньо поспілкуватися з представниками робочої групи, що опікується реформою.

«Саме від нашої з вами взаємодії та порозуміння залежатиме подальша успішність реалізації реформи шкільного харчування. Нові норми та нове меню можуть спочатку сприйматися неоднозначно, але я вірю в успіх командної роботи. Сьогодні учасники форуму почули детальну інформацію з питань, які їх найбільше хвилювали, та, впевнена, отримали зрозумілі відповіді», – наголосила дружина Президента.

Олена Зеленська зазначила, що важливим кроком реформи є імплементація змін на місцях, упровадження системи контролю якості продуктів, продовження модернізації харчових блоків та популяризація культури здорового харчування в суспільстві.

Нагадаємо, торік під час роботи над реформою шкільного харчування було розроблено та затверджено оновлену нормативну базу. Вперше коштом державної субвенції для шкіл в обсязі 400 млн грн була проведена модернізація харчоблоків у 1809 закладах. У травні 2021 року було презентовано нове повноцінне 4-тижневе меню, яке розробили шеф-кухар Євген Клопотенко та команда проєкту CultFood спільно з технологами, дієтологами та представниками МОЗ України.

Теги: харчування мон

Версія для друку Поділиться:


Вверх