Ірина Попова переможно виступила в Сербії

У місті Нові-Сад відбулись міжнародні рейтингові змагання другої категорії з велоспорту МТБ, на яких харківські велогонщики завоювали дві золоті та одну срібну медаль.

Переможці та призери перегонів визначалися серед еліти в двох дисциплінах: елімінаторі та олімпійському крос-кантрі.

Серед жінок двічі перемогла харків’янка Ірина Попова та заробила 40 рейтингових очок. Підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова в обох перегонах на фініші обійшла киянку Марію Шерстюк, яка завоювала дві срібні медалі.

У змаганнях серед чоловіків харків’янин Олександр Коняєв посів друге місце в крос-кантрі та отримав 20 рейтингових очок. Від угорського спортсмена Зомбора Палумба, який став переможцем, харків'янин відстав на 28 секунд.

Як повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації, попереду у спортсменів чемпіонат Європи з маунтінбайку серед еліти та юніорів, який з 12 по 15 серпня також відбудеться в сербському Нові-Сад.

Харківщину на чемпіонаті представлять п'ять велогонщиків: Ірина Попова, Олександр Коняєв і Віктор Водолага, а також юніори Марія Сухопалова та Єгор Волков.