ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Держава допомагатиме з реалізацією нових інфраструктурних проєктів у регіонах. Кирило Тимошенко

28 липня 2021 | 16:00

Держава допомагатиме з реалізацією нових інфраструктурних проєктів у регіонах. Кирило Тимошенко

Це заступник керівника Офісу Президента заявив під час участі у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Децентралізація».

«Завдяки фінансовій децентралізації кожна територіальна громада отримала можливості для вдосконалення соціальної, транспортної, медичної та іншої інфраструктури. Цього року в межах різних ініціатив реалізується понад тисячу інфраструктурних проєктів по всій території України», – наголосив Кирило Тимошенко.

За його словами, в межах програм Президента «Велике будівництво», «Велика реставрація», «Здорова Україна», «Активні парки» тощо покращується дорожня інфраструктура, будують і реконструюють садочки, школи, спортивні та медичні об’єкти. І до цього залучені громади, адже фінансування здійснюється не лише з державного, а й з місцевих бюджетів.

Зокрема, програма «Активні парки» спрямована на створення об’єктів для дозвілля, а також для занять спортом. Кирило Тимошенко висловив сподівання, що цей проєкт вдасться завершити навесні 2022 року.

«Зараз ми впровадили таку систему, коли ТГ, звертаючись до голови обласної державної адміністрації й плануючи проєкти соціальної інфраструктури на наступний рік, створюють змагання між собою за проєктами, які вони хочуть реалізовувати, їхньою якістю та фінансовими спроможностями», – розповів заступник керівника Офісу Президента.

Він також відзначив успішність проведення місцевих виборів, що дало змогу перезавантажити місцеву владу.

«Ми впроваджуємо багато ініціатив на наступний рік. Хотілося б, зі свого боку, сказати багатьом ТГ і міським головам, що в нас дуже проста система: держава допомагатиме в будівництві та розвитку інфраструктури, коли місцева влада зробить усю необхідну «домашню роботу» – проєкт, всю документацію. І тоді держава бачить, що громада готова, і надає необхідні ресурси», – резюмував він.

Теги: тимошенко форум

Версія для друку Поділиться:


Вверх