Михайло Черняк зустрівся з колективом Куп’янського територіального медичного об’єднання
![Михайло Черняк зустрівся з колективом Куп’янського територіального медичного об’єднання Михайло Черняк зустрівся з колективом Куп’янського територіального медичного об’єднання](/content/documents/1108/110790/thumb-newsDocument-564x376-6c96.jpg)
Захід відбувся 27 липня.
Зустріч з колективом для обговорення питання певної затримки заробітної плати за червень та липень, а також щодо напрямів подальшого розвитку медицини Куп’янщини провели за дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук.
Участь в обговоренні взяли керівник Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА Максим Хаустов, керівництво місцевої громади, представники НСЗУ та колектив медичних закладів.
Ситуація із затримкою виплати заробітної плати у Куп’янському ТМО сталася через необхідність проведення додаткових розрахунків пакетів спеціалізованої медичної допомоги та пакетів пріоритетних видів допомоги за червень поточного року.
Присутні обговорили з трудовим колективом графіки виплат сум, які надходитимуть на рахунки медичного закладу впродовж цього та наступного тижнів.