ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Мінрегіоні розповіли про кроки щодо реалізації цифрової безбар’єрності

27 липня 2021 | 12:03

У Мінрегіоні розповіли про кроки щодо реалізації цифрової безбар’єрності

Рівний доступ до швидкісного інтернету та державних сервісів у кожному, навіть у найвіддаленішому та найменшому населеному пункті - це про цифрову безбар’єрність.

«Досягнення її є однією з важливих цілей Нацстратегії безбар’єрності. Першочергово йдеться про доступ до послуг онлайн для всіх суспільних груп, включаючи людей літнього віку, людей з інвалідністю, жителів віддаленої сільської місцевості, - зазначають у Міністерстві розвитку громад та територій України. - Важливим аспектом тут є також і розвиток цифрових навичок. Адже нерідко саме через їх відсутність люди стикаються з певними бар’єрами».

Що планується зробити для змін у цьому напрямі у найближчі роки?

- створити розділ «Дія. Безбар’єрність» на порталі «Дія» для надання комплексної інформації про державні публічні послуги в доступному форматі;

- підвищити вебдоступність публічної інформації за стандартами Європейського Союзу - нові стандарти будуть затверджені українською мовою;

- під'єднати всі об’єкти соціальної інфраструктури до широкосмугового інтернету.

Безбар’єрність - це філософія суспільства, в якому комфортно кожному. Аби створити середовище без перепон, в Україні була затверджена Національна стратегія безбар’єрності до 2030 року, ініціатором розроблення якої виступила Перша леді Олена Зеленська. План заходів щодо виконання нацстратегії на найближчі півтора року також уже затверджений урядом.

Теги: безбар’єрний простір стратегія зеленська

Версія для друку Поділиться:


Вверх