ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На автошляху до селища Елітного завершили влаштування вирівнювального шару з асфальтобетону

26 липня 2021 | 15:31

Роботи на дорозі місцевого значення С212518 /Т-21-04/ проводять у межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

На дорозі до селища Елітного від автодороги Харків-Вовчанськ до Харківської окружної дороги завершено роботи з влаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші на двох ділянках ремонту загальною протяжністю 3,5 км.

Загалом у поточному році на цій дорозі заплановано відремонтувати 15 км дорожнього покриття від дороги державного значення Харків – Вовчанськ  до с. Сороківки.

На сьогодні на ділянці від окружної дороги до населеного пункту Сороківка у повному обсязі виконано роботи з влаштування двошарового дорожнього покриття. Наразі продовжуються роботи з влаштування посадкових майданчиків та автопавільйонів.

На ділянці від автодороги Харків – Вовчанськ до окружної виконують роботи з влаштування бортового каменю, після чого буде виконано роботи з влаштування верхнього шару покриття.

На завершальному етапі, відповідно до проєктної документації, будуть виконувати роботи з укріплення узбіч, влаштування заїзних карманів та посадкових майданчиків для зупинки громадського транспорту, заміна наявних автопавільйонів, монтаж бар’єрного огородження на небезпечних ділянках дороги, встановлення дорожніх знаків та напрямних пристроїв (сигнальних стовпчиків), нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

Теги: дорога велике будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх