«Металіст 1925» переможно дебютував в еліті українського футболу

У матчі першого туру чемпіонату України з футболу в Прем’єр-лізі харківський клуб на стадіоні «Металіст» з рахунком 2:1 обіграв львівський «Рух».

Дебютний гол у Прем’єр-лізі «Металіст 1925» забив уже на сьомій хвилині матчу. Влучним ударом відзначився Юрій Батюшін. Подвоїти рахунок харків’янам вдалося на 35-й хвилині. Автором забитого м’яча став Дмитро Криськів.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту ОДА, відіграти один м’яч гостям вдалося на 51-й хвилині після удару Ореста Кузика. Попри спроби зрівняти рахунок у матчі, футболістам «Руху» більше не вдалося пройти оборону харківського клубу, та матч завершився перемогою «Металісту 1925» з рахунком 2:1.

Наступний матч «Металіст 1925» проведе в Прем’єр-лізі 30 липня на виїзді проти «Колоса» з Ковалівки Київської області.