На Харківщині відкрився наметовий табір «Шляхами Незалежності»
![На Харківщині відкрився наметовий табір «Шляхами Незалежності» На Харківщині відкрився наметовий табір «Шляхами Незалежності»](/content/documents/1108/110727/thumb-newsDocument-564x376-9c55.jpg)
Захід проходить у селі Високопілля (Валківська громада).
Археологічний табір відкрито під патронатом Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА.
За час перебування у таборі молодь дізнається про основи польової археології, методи археологічних досліджень, археологію козацької доби, археологічну атрибуцію, основи камерального оброблення знахідок, реставрацію і консервацію знайденого матеріалу, фортеці та їх типи.
«Можуть власноруч пожати пшеницю так, як це століттями робили наші предки, використовуючи старовинні українські інструменти», - зазначили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.
Також учасників ознайомлять з грою на музичних етнічних інструментах та манерою співу. Окрім цього, вони мають змогу долучитися до майстер-класів з виготовлення ляльок-мотанок тощо.