ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Громади запрошують до участі у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування»

22 липня 2021 | 14:30

Заявки приймаються до 30 вересня 2021 року.

«Завдяки децентралізації місцеве самоврядування набагато краще забезпечене фінансовими ресурсами, які дозволяють громадам розвиватися за європейськими стандартами. Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» є своєрідним індикатором дієвості реформи на місцях», – зазначив генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Мінрегіону Сергій Шаршов.

Цьогоріч конкурс проходить за такими тематичними блоками: згуртованість громади; організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я; реалізація проєктів стратегічного розвитку.

Конкурс проводиться з метою поширення кращих практик органів місцевого самоврядування у сфері соціально-економічного розвитку. Критеріями відбору визначено ініціативність, інноваційність, ефективність, впливовість та сталість результатів. 

Заявки приймаються до 30 вересня 2021 року на електронну пошту: best.practice.ukraine@coe.int. Рішення про визначення переможців ухвалює організатор конкурсу – Мінрегіон.

Партнером міністерства з проведення конкурсу є Рада Європи.

Детальніше про конкурс можна дізнатися тут.

Теги: громади конкурс

Версія для друку Поділиться:


Вверх