ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Уряд спростив умови участі громад у пілотному проєкті «Розвиток соціальних послуг»

21 липня 2021 | 15:11

Кожна громада у межах проєкту отримає від держави до 2 млн гривень на рік на розвиток соціальних послуг.

Відповідна постанова прийнята 21 липня на засіданні Кабінету Міністрів України.

За інформацією Міністерства соціальної політики, у 2020 році коштами з державного бюджету, передбаченими на цей пілотний проєкт, не змогла скористатися жодна громада через недостатній розвиток соціальної інфраструктури.

«Проаналізувавши ситуацію, ми спростили умови участі у пілотному проєкті. Тепер на державну допомогу може претендувати кожна територіальна громада, в якій працює хоча б один фахівець із соціальної роботи», - розповідають у міністерстві.

Також передбачається можливість участі у проєкті надавачів соціальних послуг державного, комунального та недержавного секторів.

У Мінсоцполітики підкреслюють: громади, які візьмуть участь у пілотному проєкті, отримають фінансування на запровадження ключових соціальних послуг: денного догляду для дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю та людей похилого віку; супроводу під час інклюзивного навчання; соціального супроводу при працевлаштуванні та під час роботи; тимчасового відпочинку для батьків або опікунів, які доглядають за дітьми з інвалідністю;  підтриманого проживання; стаціонарного догляду.

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись тут.

Теги: громади мінсоцполітики

Версія для друку Поділиться:


Вверх