Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Триває Всеукраїнський освітньо-культурний марафон «#Наша_незалежність»

Триває Всеукраїнський освітньо-культурний марафон «#Наша_незалежність»

Запрошуємо жителів Харківщини долучатися до поширення історичних матеріалів та фактів, що відіграли знакову роль у становленні незалежності України.

Всеукраїнський освітньо-культурний марафон «#Наша_незалежність» передбачає збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності.

Охоплення Марафоном уciєї території України дасть змогу забезпечити відродження історичних фактів окремих регіонів. Публікувати матеріали пропонують до серпня 2021 року під єдиними хештегами: #Наша_незалежність, #Марафон_30.

За результатами Марафону буде визначено низку найкращих публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів проведених в межах святкування 30-ї річниці незалежності України.

Пропонуємо публікувати матеріали на власних сторінках у соцмережах. Ваші матеріали також можете надсилати за адресою: site@kh.gov.ua. Надіслана вами інформація буде опублікована на сторінках у соціальних мережах облдержадміністрації.