Каріна Снітко – бронзова призерка чемпіонату Європи з плавання

На змаганнях серед юніорів, які з 6 по 11 липня проходять у Римі, харківська спортсменка завоювала медаль в естафеті.

У змішаній естафеті 4х100м комплексним плаванням українці показали результат 3:54.03, який став новим національним рекордом. До складу команди увійшли Олександр Желтяков з Дніпра, Володимир Лисовець з Броварів, Вікторія Костроміна з міста Кам'янське та харків’янка Карина Снітко, яка на своєму четвертому етапі пливла вільним стилем.

Від переможців естафети російських плавців українська команда відстала на 3.78 сек. Друге місце посіли британці.

Загалом за перші дні чемпіонату збірна України вже завоювала 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі, повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.