Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На будівництві ФОКу в Люботині готуються до заливки плити-підлоги

На будівництві ФОКу в Люботині готуються до заливки плити-підлоги

Спортивний об’єкт створюється в межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

За словами представника будівельної підрядної організації Павла Матвєєва, в травні було розпочато земляні роботи та облаштовано котлован. Наразі будівельники закінчують монтаж фундаментних блоків, після чого буде проведено армування та заливка монолітної плити-підлоги.

«Уже виконано 20% від загальних робіт. Наразі проходить ущільнення піску під монолітну підлогу для футбольного поля. Вже завезено 870 куб. м піску. Приблизно за тиждень буде завершено каркас фундаменту, після чого почнемо заливку підлоги, для чого потрібно близько 200 куб. м бетону», - розповів Павло Матвєєв. 

За даними виконроба, на об’єкті щоденно працюють 10 фахівців-будівельників, це каменярі, монтажники, зварювальники та фахівці зі спецробіт. 

Як наголошує Павло Матвєєв, будівництво ФОКу планують завершити за два роки, проте будівельники обіцяють працювати з випередженням графіку й до кінця поточного року виконати 60% усіх робіт.  

Заступник Люботинського міського голови В’ячеслав Рубан наголошує на необхідності будівництва подібного спортивного об’єкта, адже це дозволить покращити спортивну інфраструктуру та залучити до спорту велику кількість мешканців громади, зокрема - дітей.

«На території міської ради працює дитячо-юнацька спортшкола, але новий сучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс надасть додаткову можливість для учнів займатись командними видами спорту, важкою атлетикою, настільним тенісом, боротьбою, боксом тощо. Тут можуть проводитися спортивні змагання. Також буде можливість займатися спортом для дорослого населення»,  - повідомив В’ячеслав Рубан.