Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юні харківські синхроністки стали чемпіонками Європи

Юні харківські синхроністки стали чемпіонками Європи

З 30 червня по 4 липня на Мальті відбувся чемпіонат Європи з синхронного плавання серед юніорів, на якому збірна України завоювала 1 золоту та 7 срібних медалей.

В Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА зазначили, що до складу збірної України увійшли: харків’янки Анастасія Солдатенкова, Олеся Дерев'янченко, Софія Мацієвська, Ангеліна Овчиннікова, Валерія Тищенко, Анастасія Шмоніна, Валерія Григорова, Аріна Штеплюк, Софія Середа, Марія Хованська, а також киянка Марія Маринцева та одеситка Марія Богданова.

Заключний день чемпіонату Європи приніс українкам золоту медаль в хайлайті. За свій виступ Анастасія Солдатенкова, Олеся Дерев'янченко, Софія Мацієвська, Ангеліна Овчиннікова, Валерія Тищенко, Анастасія Шмоніна, Валерія Григорова, Аріна Штеплюк, Марія Маринцева та Марія Богданова отримали від суддів 91.6667 балів. Друге місце в цьому виді програми посіли іспанки (87.7333 балів), а бронзові медалі вибороли спортсменки з Греції (83.4000 балів).

Також збірна команда України здобула срібні нагороди в довільній (90.8000 балів) та технічній (89.1710 балів) програмах груп та в комбінованій програмі груп (89.9333 балів).

Крім того, харків’янка Анастасія Солдатенкова стала срібною призеркою в технічній (87.6146 балів) та довільній (89.5333 балів) програмах соло.

Також Анастасія Солдатенкова разом з Олесею Дерев'янченко посіли другі місця в технічній (88.0333 балів) та довільній (90.2000 балів) програмах дуетів.

Нагадаємо, що на юніорському чемпіонаті Європи збірна України виступала під керівництвом головного тренера Світлани Саідової та старших тренерів Дар’ї Юшко і Ксенії Титаренко.