ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На окружній дорозі відразу два підрядники влаштовують фінішний шар асфальтобетону

30 червня 2021 | 14:08

На окружній дорозі відразу два підрядники влаштовують фінішний шар асфальтобетону

У межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» цими вихідними на Харківській окружній дорозі почали влаштовувати фінішний шар покриття.

Як зазначили в Службі автомобільних доріг у Харківській області, станом на 29 червня на окружній дорозі навколо Харкова влаштовано 3,8 км верхнього, фінішного шару з щебенево-мастикового асфальтобетону. З них - 2,4 км на дорозі М-03 від смт. Пісочин до Роганського житлового масиву, а також готово 1,4 км на шляху М-03-03 від Роганського житлового масиву до селища Безлюдівка.

Зокрема, відфрезеровано 48,8 км старого покриття, з них - 35,1 км на дорозі М-03 від селища Пісочин до Роганського житлового масиву, а також - 13,7 км М-03-03 від Роганського житлового масиву до селища Безлюдівка.

Нині вже влаштовано 47,2 км вирівнювального шару з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші: з них - 33,5 км на ділянці М-03 «Київ – Харків – Довжанський» від селища Пісочин до Роганського житлового масиву  та 13,7 км на ділянці М-03-03 «Під′їзд до аеропорту "Харків"» від Роганського житлового масиву до селища Безлюдівка.

Крім цього, для ув’язки дорожнього одягу між шарами асфальтобетону дорожники влаштовують композитну арматуру.

«У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі. Приносимо свої вибачення за незручності і просимо поставитися до цієї ситуації з розумінням», - зазначили в САД.

Наразі на ділянці дороги М-03 «Київ – Харків – Довжанський», яка входить до складу окружної, підрядники влаштовують верхній шар з щебенево-мастикового асфальтобетону на ділянці від річки Харків в бік екопарку (км 498) та від перехрестя на Черкаську Лозову в бік Родичів (км 493).

На ділянці дороги М-03-03 «Під′їзд до аеропорту "Харків"» виконуються роботи з влаштування верхнього, фінішного шару на ділянці від повороту на Безлюдівку в бік Роганського житлового масиву.

Також паралельно виконуються роботи з додаткових перехідно-швидкісних смуг, видалення чагарникової порослі з узбіч та установки бортів, демонтаж бар’єрного огородження, демонтаж старого та влаштування нового бортового каменю.

Довідка. Перша ділянка: траса М-03 «Київ – Харків – Довжанський», км 472+045 – км 493+400, від селища Пісочин до екопарку.

Друга ділянка: М-03 «Київ – Харків – Довжанський»,  км 493+900 – км 516+200, від екопарку до Роганського житлового масиву.

Третя ділянка: M-03-03 «Під′їзд до аеропорту "Харків"», на ділянці км 0+000 – км 13+688, від Роганського житлового масиву до селища Безлюдівка.

Окружна дорога навколо Харкова складається з відрізків 5-х доріг загальною протяжністю 82 км. Загалом у межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» на 58 кілометрах окружної дороги за маршрутом «Пісочин – П'ятихатки – Рогань – Безлюдівка» повністю оновлять покриття, встановлять нові автомобільні знаки, з'явиться нова розмітка і узбіччя. Вартість проєкту становить 1,8 млрд гривень, термін виконання – 2 роки.

Теги: дороги велике будівництво окружна

Версія для друку Поділиться:


Вверх