Харківщина долучилася до телемосту «Від Конституції Пилипа Орлика до Конституції України»
![Харківщина долучилася до телемосту «Від Конституції Пилипа Орлика до Конституції України» Харківщина долучилася до телемосту «Від Конституції Пилипа Орлика до Конституції України»](/content/documents/1103/110209/thumb-newsDocument-564x376-e43e.jpg)
29 червня в межах відзначення 25-ї річниці Конституції України Міністерством у справах ветеранів України було організовано телеміст «Від Конституції Пилипа Орлика до Конституції України».
Харківську студію було організовано відділом у Харківській області Міністерства у справах ветеранів України спільно з Управлінням у справах ветеранів Харківської обласної державної адміністрації.
Учасники зустрічі з різних куточків України обговорили етапи вітчизняного державотворення і конституціоналізму від найдавніших часів до сьогодення, адже саме Конституція України є тією основою, що закріплює соціальні та правові принципи розбудови демократичного суспільства.