Харківські сумоїсти перемогли на чемпіонаті Європи

З 25 по 27 червня в російському місті Казань відбувся чемпіонат Європи з боротьби сумо серед молоді та дорослих.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА, харків’яни в складі збірної команди України завоювали 3 золоті та 2 бронзові медалі.

Серед жінок у вазі до 73 кг «золото» чемпіонату завоювала Олена Нікітінська, вона перемогла у фінальному двобої сумоїстку з Польщі. Також Олена Нікітінська стала чемпіонкою Європи і серед молоді у ваговій категорії до 65 кг.

У змаганнях серед чоловіків у ваговій категорії до 85 кг чемпіоном Європи став Демід Караченко, який у фіналі переміг суперника з Росії. Демід Караченко до того ж здобув бронзову медаль у змаганнях серед молоді у вазі до 85 кг.

Зокрема, ще одну бронзову медаль чемпіонату Європи з сумо Україні та Харківщині приніс Сергій Гайдар, який посів третє місце у ваговій категорії до 77 кг серед чоловіків.

Цей чемпіонат був одним з головних етапів відбору до Всесвітніх ігор, які відбудуться в наступному році в американському місті Бірмінгем.