ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На окружній дорозі заасфальтували 40,6 км у вирівнювальному шарі

24 червня 2021 | 15:20

На окружній дорозі заасфальтували 40,6 км у вирівнювальному шарі

У межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Харківській окружній дорозі відфрезерували 46,2 км старого покриття.

В «Укравтодор» повідомили, що ремонтні роботи ведуться з березня на 58 кілометрах за маршрутом «Пісочин – П'ятихатки – Рогань – Безлюдівка».

Зокрема, асфальтобетонне покриття у вирівнювальному шарі влаштовано на 40,6 км окружної дороги, із них - з використанням георешітки в асфальтобетоні 23,8 км.

«Наразі на ділянці дороги М-03 "Київ – Харків – Довжанський", яка входить до складу окружної, підрядники влаштовують вирівнювальний шар з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші на ділянці від перехрестя на Старий Салтів до перехрестя на Циркуни км 507 - км 509», - зазначили в «Укравтодор».

Також проводяться роботи з укладання асфальту на основному проїзді, по правій пікетажній стороні від км 514 до ринку 1-й км. Продовжуються роботи з влаштування шарів дорожнього одягу на додаткових перехідно-швидкісних смугах км 488 і км 503.

Окрім цього, на відтинку М-03-03 «Під′їзд до аеропорту "Харків"» влаштовують вирівнювальний шар біля повороту до селища Безлюдівка. Підрядники роблять лотки в межах Роганського житлового масиву.

Паралельно працюють на додаткових перехідно-швидкісних смугах, видаляють чагарники, встановлюють борти, демонтують старе бар’єрне огородження.

«Звертаємося до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення ремонтних робіт, адже при знятті старого покриття або при влаштуванні нових шарів асфальтобетону утворюються тимчасові технологічні стики. У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі», - додали в «Укравтодор».

Довідка. Окружна дорога складається з відрізків 5 державних доріг загальною протяжністю 82 км:

- М-03 «Київ – Харків – Довжанський»,

- М-18 «Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта»,

- Р-78 «Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка»,

- 2 під’їзди до аеропорту «Харків» з боку Довжанського та Києва.

Географічно ділянки ремонту охоплюють північно-західну, північну, північно-східну та південно-східні частини окружної дороги. Ремонт частини, що залишилася – перспектива майбутніх років.

Теги: дороги велике будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх