ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

МОН продовжує публікувати відеороз’яснення вступної кампанії 2021

24 червня 2021 | 14:55

МОН продовжує публікувати відеороз’яснення вступної кампанії 2021

Наступна серія – про прохідні бали для вступу.

Як повідомили в МОН, для того, щоб мати можливість брати участь у конкурсі на бюджет, вступникам необхідно буде отримати конкурсний бал мінімум у 125 балів.

Окрім цього, як і минулого року, на низку спеціальностей встановлено додаткові мінімальні прохідні бали.

Для вступу на бюджет чи контракт для здобуття молодшого бакалавра, бакалавра галузей знань 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» мінімальний конкурсний бал становить 140 балів.

Для вступу на бюджет чи контракт для здобуття магістра за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» потрібно набрати конкурсний бал мінімум 130.

Залишилися й обмеження щодо мінімальних значень кількості балів з другого та третього предметів ЗНО: не менше ніж 150 балів для спеціальностей 221 «Стоматологія», 222 «Медицина», 228 «Педіатрія». Однак цього року таке обмеження не стосуватиметься вступників із конкурсним балом вище ніж 175.

Відеороз’яснення також супроводжуються відповідними інфографіками, які відображають основні етапи вступної кампанії. Вони розміщені в розділі «Вступна кампанія 2021» на офіційному сайті МОН

З термінами вступу на бакалавра можна ознайомитися у попередній серії.

Фото

Теги: мон вступна кампанія

Версія для друку Поділиться:


Вверх