На Харківщині працюють три центри масової вакцинації проти COVID-19
![На Харківщині працюють три центри масової вакцинації проти COVID-19 На Харківщині працюють три центри масової вакцинації проти COVID-19](/content/documents/1101/110053/thumb-newsDocument-564x376-5258.jpg)
У вихідні щеплення вакциною CoronaVac жителі Харківської області та міста Харкова можуть отримати у найближчому центрі.
До вже наявного центру на вулиці Сумській, 56, який працюватиме 19 та 20 червня з 9 до 18:00, додалися ще два центри масової вакцинації: на вулиці Полтавський шлях, 56 ( метро «Південний вокзал», вхід до бізнес-центру з вулиці Полтавський шлях, вулиці Евгена Котляра та вулиці Благовіщенської) та на вулиці Шатилова Дача, 4 (метро «Наукова»).
Режим роботи нових центрів: 19-21 червня з 9 до 18:00.
Вакцинацію проводитимуть жителям області та міста Харкова, які записалися до листа очікування у додатку чи через сайт «Дія» або через контакт-центр МОЗ.