Айна Тимчук зустрілась з генеральним директором ПАТ «Філіп Морріс Україна»
![Айна Тимчук зустрілась з генеральним директором ПАТ «Філіп Морріс Україна» Айна Тимчук зустрілась з генеральним директором ПАТ «Філіп Морріс Україна»](/content/documents/1100/109933/thumb-newsDocument-564x376-54b0.jpg)
Зустріч голови Харківської ОДА та Константіноса Сальвараса відбулась 14 червня.
На заході також були присутні директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ОДА Петро Лашин та голова Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення ВГО УСПП Едуард Набока.
Під час заходу голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук відзначила, що компанія – один з найбільших іноземних інвесторів на території Харківщини і безперечно має дуже велике значення для Харкова і області.
У ході зустрічі Айна Тимчук та Константінос Сальварас обговорили можливі напрямки співпраці між Харківською областю та ПрАТ «Філіп Морріс Україна».