ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У шістьох громадах Харківщини модернізують центри надання адміністративних послуг

11 червня 2021 | 14:30

Міністерство цифрової трансформації відібрало 165 громад по всій Україні, які отримають фінансування від держави на модернізацію ЦНАПів.

До переліку на Харківщині потрапили Ізюмська, Лозівська, Мереф’янська, Первомайська та Чугуївська міські громади, а також Коломацька селищна громада. Усього на Харківську область спрямували 2,3 млн гривень, повідомили у Департаменті цифрової трансформації регіону ОДА.

«Завдяки державній субвенції громади зможуть здійснити облаштування будівель і приміщень, де розміщені центри, а також забезпечити ЦНАПи (включаючи їх територіальні підрозділи і віддалені робочі місця) обладнанням, зокрема - обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів, технічними та програмними засобами, електронними системами документообігу та інформаційної взаємодії, що розширить кількість доступних послуг у ЦНАПах», - говорить т.в.о директора департаменту Артем Ткаченко.

Загалом уряд затвердив розподіл 231 млн гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі ЦНАПів. Це забезпечить 5 мільйонів українців сучасним державним сервісом.

Теги: громади цнап

Версія для друку Поділиться:


Вверх