Збірна області завоювала 13 нагород чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді

Участь у змаганнях взяли 300 спортсменів з 25 регіонів країни.

Харківську область представляв 31 атлет, який завоював 4 золоті, 2 срібні та 7 бронзових медалей.

Чемпіонами України стали: Єва Подгородецька – біг на 100м, Любов Север'янова – біг на 3000м з перешкодами, Артем Левченко – штовхання ядра, Руслан Касьянов – десятиборство.

Єва Подгородецька також стала срібною призеркою в бігу на 100м. Також «срібло» здобула Тетяна Білик, яка фінішувала другою в бігу на 400м з бар’єрами.

Бронзовими призерами стали: Олексій Овчаренко - біг на 110м з бар’єрами, Кирило Белашев - біг на 400м з бар’єрами, Тетяна Гамора – стрибки з жердиною, Дарина Діханова – стрибки у довжину, Діана Фролова – метання списа, Ганна Хопяк – штовхання ядра, Анастасія Матузна – семиборство.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла друге місце, а перемогу здобули легкоатлети Донецької області. Третє було за збірної Київської області.

Ці змагання були основним відбірковим етапом для участі в молодіжному чемпіонаті Європи, який з 8 по 11 липня цього року прийматиме столиця Естонії. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.