ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Мінрегіон запровадить інструменти щодо залучення інвестицій у громади

11 червня 2021 | 15:12

Планується відкрити Портал кращих практик та Проєктний офіс цифрового регіонального розвитку.

«Серед основних напрямів цифрового розвитку регіонів - впровадження інноваційних технологій у системі управління розвитком міст на засадах концепції смартсіті. А також підвищення інституційної спроможності щодо розбудови ІТ-інфраструктури, створення цифрових платформ, системи відкритих даних тощо. Щодо кожного з цих напрямів  розробляється комплекс завдань як для маленьких, так і для великих населених пунктів», - зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій Олександр Дудченко на Міжнародному інвестиційному форумі.

Він додав, що Портал кращих практик стане платформою для обміну досвідом між громадами. На ньому будуть створені умови для якісної взаємодії з CDTO (заступниками з цифрової трансформації) з інших регіонів. Також на порталі будуть публікуватися історії успіху та ІТ-рішення електронного урядування, що працюють у громадах/регіонах. 

Водночас Олександр Дудченко наголосив, що Проєктний офіс є не менш важливим інструментом для цифровізації регіонів. Мета його створення - підтримка громад у впровадженні проєктів цифрової трансформації. Станом на сьогодні ці два інструменти знаходяться на стадії погодження концепції. 

Довідка. Смартсіті - це місто, яке використовує сучасні технології для надання послуг та розв’язання міських проблем. «Розумне місто» робить такі речі, як покращення транспорту та доступності, покращення соціальних послуг, сприяє сталому розвитку.

Теги: громади мінрегіон

Версія для друку Поділиться:


Вверх