ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Стартувала Всеукраїнська акція «30 знакових книжок нашої Незалежності»

11 червня 2021 | 11:18

Її започаткував Український інститут книги.

Мета проєкту - створити та актуалізувати унікальний перелік найважливіших книжок, які викликали суспільний резонанс та формували імідж України за кордоном.
На першому етапі громадські діячі та лідери думок у книжковій сфері - видавці, книгорозповсюджувачі, журналісти, письменники, літературознавці, перекладачі, культурні менеджери, мовознавці, критики, бібліотекарі та інші фахівці книжкового ринку - запропонують перелік видатних книжок, опублікованих з 1991 по 2021 роки. Організаційний комітет проєкту опрацює подані рекомендації та сформує Довгий список видань.

На другому етапі триватиме всеукраїнське голосування за Короткий список проєкту «30 знакових книжок нашої Незалежності». Кожен українець зможе обрати три книги, які вважає знаковими виданнями незалежної України у трьох декадах: 1991-2000, 2001-2010, 2011-2021 роки. Остаточний перелік 30 знакових книжок нашої незалежності оголосить журі проєкту.

«Підтримайте проєкт та запропонуйте книжкових експертів, яким ви довіряєте. Ми прагнемо, аби фахівці, які запропонують книги до всеукраїнського голосування, репрезентували всю Україну», - закликають в Українському інституті книги.

Теги: інститут книги акція

Версія для друку Поділиться:


Вверх