На облаштування систем стаціонарного забезпечення киснем в опорних лікарнях області спрямують 9,5 млн гривень
![На облаштування систем стаціонарного забезпечення киснем в опорних лікарнях області спрямують 9,5 млн гривень На облаштування систем стаціонарного забезпечення киснем в опорних лікарнях області спрямують 9,5 млн гривень](/content/documents/1099/109843/thumb-newsDocument-564x376-6d0d.jpg)
Відповідні зміни до Комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини на 2021-2022 роки» підтримали депутати облради на сесії 10 червня.
Кошти, виділені в межах програми, спрямують на облаштування систем стаціонарного забезпечення потоковим киснем у медичних закладах госпітальної бази для лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією з використанням кисневої терапії. Зокрема, кошти використають для реконструкції зовнішньої системи постачання кисню КП «Обласний госпіталь ветеранів війни» та на придбання необхідного обладнання.