Для завершення ремонту в офтальмологічному корпусі обласної лікарні виділено 7,27 млн грн
![Для завершення ремонту в офтальмологічному корпусі обласної лікарні виділено 7,27 млн грн Для завершення ремонту в офтальмологічному корпусі обласної лікарні виділено 7,27 млн грн](/content/documents/1099/109841/thumb-newsDocument-564x376-52d4.jpg)
Таке рішення 10 червня ухвалили депутати обласної ради під час засідання V сесії VIII скликання.
Виділені кошти будуть використані для закінчення поточного ремонту приміщень окремого офтальмологічного корпусу Харківської обласної клінічної лікарні, в яких розташовано відділення для лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією.
Нагадаємо, що обласна клінічна лікарня увійшла до складу медичних закладів «першої хвилі» оновленої госпітальної бази для лікування хворих на коронавірусну інфекцію. Тому вказане відділення має бути готовим у будь-який час запрацювати на повну потужність для госпіталізації хворих у належні умови.