На підтримку театрально-концертних установ області виділили майже 66,5 млн гривень
![На підтримку театрально-концертних установ області виділили майже 66,5 млн гривень На підтримку театрально-концертних установ області виділили майже 66,5 млн гривень](/content/documents/1099/109801/thumb-newsDocument-564x376-5449.jpg)
Відповідне рішення ухвалили депутати Харківської обласної ради під час чергової сесії 10 червня.
Кошти виділено на виконання заходів Програми розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини Харківщини на 2019-2023 роки у 2021 році.
«На фінансову підтримку театрів з виплати заробітної плати спрямують майже 38 млн гривень, а на оренду приміщень - понад 3 мільйонів гривень. На фінансову підтримку філармонії, художніх і музичних колективів, ансамблів та циркових організацій з виплати заробітної плати спрямують понад 25 мільйонів гривень», - зазначили у Департаменті культури та туризму Харківської ОДА.
Окрім того, на галузь «Культура і мистецтво» повертають бюджетні асигнування у сумі 22 801 037 грн, які були перерозподілені відповідно до Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19.04.2021 року № 268 «Про перерозподіл видатків та витрат обласного бюджету Харківської області на 2021 рік». Саме ці кошти забезпечили можливість виплати заробітної плати працівникам театрально-концертних установ у міжсесійний період.