ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Почав роботу Постійний офіс Конгресу місцевих і регіональних влад

04 червня 2021 | 10:08

Це заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

До цього офісу представники регіонів можуть звертатися з будь-якими проблемними питаннями або просто прийти на каву.

«Є проблеми, питання – будь ласка, телефонуйте, пишіть, приїжджайте, передавайте документи, плануйте зустрічі. Та хоча б просто на каву заходьте, коли буваєте у Києві. Я, як заступник керівника Офісу Президента, обіцяю, що особисто контролюватиму, щоб питання, які стосуються життєдіяльності громад, вирішувались. Якщо буде необхідно, працюватимемо спільно з Кабінетом міністрів та парламентом», - сказав Кирило Тимошенко.

Він подякував 150 делегатам і понад сотні представників місцевих громад, які взяли участь у засіданні Конгресу в Хмельницькому 3 червня.

«Відсьогодні конгрес – це найбільший у країні майданчик для вирішення проблем у регіонах. Без різниці - чи це великий обласний центр, чи маленьке містечко. Все відбуватиметься напряму», - заявив заступник голови ОП.

Створений при Офісі Президента Офіс конгресу дозволить максимально скоротити комунікаційний ланцюжок між центральною владою і регіонами і зробить їх спільну роботу набагато ефективнішою.

Кирило Тимошенко також розповів, що серед проблем, які зараз найбільше турбують представників місцевих громад, є питання підготовки до нового опалювального сезону, списання боргів перед НАК «Нафтогаз України», передача громадам об'єктів комунальної власності, забезпечення фінансовими ресурсами місцевих бюджетів, створення умов для індустріальних парків, роботи ПТУ і багато інших.

«Спільна робота центральної і регіональної влади для вирішення цих питань уже ведеться», - зауважив заступник голови ОП.

Теги: тимошенко

Версія для друку Поділиться:


Вверх