Віктор Бороган завоював європейську «бронзу»

З 27 по 30 травня в Софії відбувся чемпіонат Європи U15 з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, призером якого став харків’янин.

У боротьбі вільним стилем серед юнаків участь взяли близько 200 спортсменів до 15 років з 22 країн Європи. У ваговій категорії до 44кг Віктор Бороган переміг двох суперників з Туреччини, а також білоруса, але у півфіналі поступився земляку Олександру Григоришину з Чернівецької області, якій у підсумку став срібним призером чемпіонату.

У «бронзовому» фіналі Віктор Бороган переміг борця з Польщі та посів третє місце.

Загалом на цьому чемпіонаті українські борці вільного стилю завоювали 3 срібні та 7 бронзових нагород і посіли друге загальнокомандне місце. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.