ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЄІБ надасть грант у розмірі 7 млн євро на супровід інфраструктурних проєктів в Україні

26 травня 2021 | 10:53

Цей грант буде спрямовано на підготовку та впровадження Програми відновлення в Україні.

«Ми високо цінуємо плідну співпрацю з нашими міжнародними партнерами – Європейською Комісією та ЄІБ. Зокрема, реалізація Надзвичайної кредитної програми для відновлення України вже допомогла реконструювати понад 240 інфраструктурних об’єктів в Україні. Нова кредитна угода від ЄІБ у розмірі 340 млн євро, яку ми підписали минулого року, сприятиме ще більш масштабній реконструкції соціальної інфраструктури в Україні. А грант у 7 млн євро від ЄС допоможе нам у швидкій реалізації запланованого відновлення», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

За кошти Програми відновлення в Україні (URP) буде профінансовано кілька сотень малих і середніх проєктів на муніципальному рівні. Йдеться про відновлення соціальної інфраструктури, поліпшення комунальних послуг, ремонт пошкоджених адміністративних будівель та ключової соціальної інфраструктури (включно з лікарнями, школами, дитячими садками, спортивними об’єктами).

Очікується, що реалізація проєктів у межах Програми матиме користь для понад 13 мільйонів жителів України, а також стимулюватиме регіональний розвиток та швидше економічне зростання у державі.

«ЄІБ, банк Європейського Союзу, – довготривалий партнер України. Наша підтримка поширюється на регіони, постраждалі від збройного конфлікту, та сприяє їхньому відновленню. Покращена та сучасна інфраструктура – це значний внесок у майбутнє громад на Сході України. Ми раді, що ЄС доповнює наше фінансування Програми відновлення в Україні за допомогою гранту від Інвестиційної платформи сусідства ЄС (NIP), щоб надати допомогу та підтримати наших українських партнерів в успішній реалізації Програми», – підкреслила віцепрезидентка ЄІБ, відповідальна за фінансові операції з Україною, Тереза Червінська.

Теги: громади мінрегіон

Версія для друку Поділиться:


Вверх