Легкоатлети Харківщини з медалями повернулися зі Львова

На стадіоні «Скіф» відбувся командний чемпіонат України серед юніорів U20, на якому збірна області завоювала 11 нагород, у тому числі п’ять золотих.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту ОДА, участь у змаганнях взяли юніори з 25 регіонів країни, а за їх підсумками харківські легкоатлети здобули 5 золотих, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Двічі на найвищу ступень п’єдесталу пошани підіймалася Яніна Юрченко, яка перемогла в бігу на 100м і на 200м. Богдан Зміївський переміг у стрибках у висоту, а Софія Ромасюк - у штовханні ядра. Емілія Осман стала чемпіонкою в бігу на 3000м з перешкодами, а також посіла третє місце в бігу на 3000м.

Владислав Кукса завоював дві срібні медалі - у метанні диску та у штовханні ядра. Срібною призеркою чемпіонату також стала Тетяна Гамора – стрибки з жердиною.

Бронзові нагороди були на рахунку Анастасії Матузної – семиборство та Владислава Рослякова – біг на 100м з бар’єрами.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла шосте місце, а перемогу одержали кияни.