ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

25 травня проходить ЗНО з англійської мови

25 травня 2021 | 11:21

25 травня проходить ЗНО з англійської мови

24 травня тестування з іспанської, німецької, французької мов складали 2433 особи, що становить 75,96% від загальної кількості зареєстрованих.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Тестування проходило з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Зокрема, ЗНО з німецької мови складали 1862 особи, французької – 417 осіб, іспанської – 154 особи.

Три учасники ЗНО дочасно завершили виконання сертифікаційної роботи через порушення процедури проведення ЗНО. Дотримання процедури тестування контролювали 10 громадських спостерігачів.

Результати тестування з іспанської, німецької, французької мов буде оголошено до 18 червня. Завдання сертифікаційних робіт буде розміщено в розділі «ЗНО-2021».

«Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії», - зазначають у Міністерстві освіти та науки України.

Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії – тут.

Теги: зно

Версія для друку Поділиться:


Вверх