Боксери Харківщини виграли міжнародний турнір у Чорногорії

З 19 по 23 травня у місті Будва відбулись змагання серед юніорів та молоді «Montenegro Cup», на яких харків’яни завоювали сім медалей, у тому числі чотири золоті.

Участь у турнірі взяли боксери з 14 країн світу, а кращою командою стала збірна України, більшість якої складали харківські боксери. На рахунку харків’ян були 4 золоті, 1 срібна та 2 бронзові медалі.

Перемогу здобули Айдер Абдураімов, В’ячеслав Бригаденко, Олександр Балабін та Матвій Ражба.

Срібним призером у ваговій категорії до 60кг став Семен Орлов, а бронзові медалі здобули Євген Поляков та Іван Галкін.

Крім того, В’ячеслав Бригаденко був визнаний кращим боксером турніру. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.