Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Уряд більше не регулюватиме ціни на газ для теплокомуненерго

19 травня 2021 | 15:39

Відтепер ТКЕ будуть укладати контракти з газопостачальними компаніями самостійно.

Це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України 19 травня.

«Це ще один надзвичайно важливий крок до створення повноцінного ринку газу. Це крок, який нарешті дасть змогу місцевій владі взяти відповідальність перед людьми за тарифи на тепло та гарячу воду», - підкреслив очільник уряду.

Прем’єр-міністр відзначив, що згідно з роз’ясненнями НКРЕКП, зміна постачальника можлива навіть за умови наявності заборгованості за газ.

«Неефективність менеджерів комунальних підприємств більше не буде покриватися фіксованою ціною на газ. Тепер всі теплокомуненерго, більшість з яких належать місцевій владі, будуть укладати контракти з газопостачальними компаніями самостійно», - наголосив Денис Шмигаль.

Глава уряду дав доручення Міністру розвитку громад та територій Олексію Чернишову й Міністру енергетики Герману Галущенку протягом трьох тижнів виконати всі положення меморандуму між урядом, головами міст України, НКРЕКП і НАК «Нафтогаз України», що був укладений 9 лютого 2021 року.

Так, міністерства мають подати пропозиції щодо законопроєкту про погашення заборгованості за різницю в тарифах перед теплокомуненерго.


Теги: газ шмигаль

Поділиться:Схожі новини