Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Віцепрем’єр-міністр України Олег Уруський узяв участь у форумі «Безпека країни»

Віцепрем’єр-міністр України Олег Уруський узяв участь у форумі «Безпека країни»

Олег Уруський розповів про дії, які зроблені та плануються урядом та Мінстратегпромом для реформування української оборонної промисловості.

«Навів окремі аспекти Стратегії розвитку ОПК, яка нещодавно була ухвалена урядом і вже найближчим часом має бути розглянута на засіданні РНБО. Цей документ розрахований до 2030 року і має стати основою для підготовки державних цільових програм, спрямованих на розвиток оборонно-промислового комплексу України», – сказав Олег Уруський.

За словами очільника Мінстратегпрому, у Стратегії, зокрема, визначені пріоритетні напрями розроблення та виробництва ОВТ. Це автоматизовані системи управління; ракетна техніка; засоби ППО та ПРО; високоточні засоби ураження, боєприпаси та продукція спеціальної хімії; засоби РЕБ; безекіпажні платформи (повітряного, наземного й морського базування) та ударна робототехніка; екіпірування «солдата майбутнього».

«Обсяг коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення розвитку ОПК, пропонується визначити на рівні, не менш ніж 0,5 % ВВП щороку», – уточнив Олег Уруський.

Віцепрем’єр-міністр України висловив сподівання, що в межах дії нової Стратегії вдасться реформувати українську оборонну промисловість і вивести її на якісний рівень – як у налагодженні сучасного виробничого процесу, так і в створенні належних умов праці для українців.

Теги