ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марта Федіна стала чемпіонкою Європи з синхронного плавання

12 травня 2021 | 10:30

З 10 по 23 травня в столиці Угорщини - місті Будапешті триває чемпіонат Європи з водних видів спорту, на якому перші медалі вже розіграли в артистичному (синхронному) плаванні.

11 травня у фіналі технічної програми солісток перше місце посіла харківська спортсменка Марта Федіна. Її виступ судді оцінили в 91.8445 балів, які принесли їй золоту медаль чемпіонату.

Друге місці посіла Євангелія Платаніоті з Греції (89.2897 балів), а трете - білоруска Василина Хондошко (89.2897 балів).

«Звичайно, можна все допрацювати до ідеального стану, але це один з найкращих моїх результатів у технічному соло. Звичайно, я задоволена», - зазначила чемпіонка після перемоги.

Крім того, Марта Федіна разом з Анастасією Савчук з другим результатом вийшли до фіналу довільної програми дуетів, який відбудеться 14 травня.

12 травня збірна України з синхронного плавання, яка повністю складається з харківських спортсменок, побореться за медалі в технічній програмі груп та в довільній програмі соло. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ОДА.

Фото

Теги: спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх