ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківську область перерозподілять додаткові 5000 доз COVID-вакцини

05 травня 2021 | 16:25

Про це стало відомо під час засідання Державної комісії з ТЕБ та НС, яке пройшло 5 травня під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Голова Харківської ОДА Айна Тимчук повідомила, що станом на 5 травня залишок вакцин в області становить 2800 доз.

«На сьогодні в області є залишок вакцин: 2740 доз Covishield та 60 доз AstraZeneca. Більше запасів немає, чекаємо на постачання», - повідомила Айна Тимчук.

Головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко сказав, що враховуючи високі показники вакцинації в нашому регіоні, на Харківщину перерозподілять додаткові 5000 доз вакцин з інших регіонів країни.

«Хотів би особливо відзначити Харківську область. Наразі Харківщина є одним з лідерів і якісно використовує вакцину. Ми розглядаємо можливість перерозподілу вакцини з областей, які не використали їх, для того, щоб вакцина використовувалася і захищала українців», - підкреслив Віктор Ляшко.

Він також додав, що 12-13 травня до областей будуть розвезені 500 тис. доз вакцини CoronaVac, яка надійшла в Україну минулого тижня. Крім того, після 17 травня в Україні очікують на наступне постачання вакцини від Pfizer - 500 тис. доз.

Теги: вакцина тимчук вакцинація

Версія для друку Поділиться:


Вверх