Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Нові операційні, лабораторії та «вікно життя» - у Богодухівській лікарні завершили реконструкцію

05 травня 2021 | 12:46

Ремонтні роботи проводили у межах Програми Президента «Велике будівництво».

Реконструкцію приймального відділення КНП «Богодухівська центральна районна лікарня» розпочали у вересні 2020 року. Наразі будівельні роботи на об’єкті завершені.

Площа приймального відділення складає 650 кв.м. Для зручності тут зробили кілька вхідних груп.

«У приймальному відділенні повністю виконані внутрішні роботи: санвузли, коридори, кабінети, облаштовано «вікно життя» - спеціальний пункт, де жінка, яка відмовляється від новонародженої дитини, анонімно може залишити своє немовля. Проведено ремонт у лабораторіях. Забезпечені умови інклюзії: пандуси, переходи, санвузли з душовою», - зазначив представник підрядної організації Павло Бабенко.

Під час реконструкції постійно відбувався контроль будівництва, у тому числі і з боку голови облдержадміністрації Айни Тимчук та Департаменту капітального будівництва ОДА, тож усі роботи виконані якісно та без жодних затримок, додає підрядник.

У відділенні з’явився напівбокс, який дозволяє розділяти інфекційних хворих від інших пацієнтів та надавати їм допомогу окремо до встановлення діагнозу. Раніше таких умов у лікарні не було, розповідає директор Богодухівської ЦРЛ Микола Грищенко.

«Дійсно, значно покращилися умови роботи медичних працівників та умови надання медичної допомоги нашим пацієнтам. У процесі виконання робіт були замінені система водопостачання і теплова система опалення, що дало змогу зекономити кошти на енергоносіях. Це теж важливо сьогодні», - зазначив Микола Грищенко.

Ремонт зробили у реанімаційній залі, де відтепер є і все необхідне сучасне обладнання для проведення операцій будь-якої складності, і малій операційній.

Серед нового обладнання у лікарні також з’явився комп’ютерний томограф, рентген-апарат (цифровий та з використанням плівки), планують придбати апарат УЗД, також пацієнтам матимуть можливість провести в лікарні відеогастроендоскопічну діагностику.

У межах програми «Велике будівництво» ремонт провели і в клініко-біологічній лабораторії.

«Обладнано приміщення для встановлення імуноферментного аналізатора, якого в нас до цього часу не було. Це обладнання нове і дасть змогу проводити аналізи пацієнтам та медичному персоналу для визначення імуноглобуліну, що зараз дуже актуально», - розповідає заступниця директора Яна Грищенко.


Теги: велике будівництво приймальне відділення богодухівська лікарня

Поділиться:Схожі новини