Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У межах «Великого будівництва» на Харківщині відремонтують 13 доріг місцевого значення

29 квітня 2021 | 16:00

Про роботи, які цьогоріч виконують на місцевій мережі доріг, розповів 29 квітня під час брифінгу директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

Він наголосив, що Харківська область традиційно є лідером з ремонту автомобільних доріг місцевого значення.

«Ми у січні першими затвердили перелік автомобільних доріг, які будуть ремонтуватися цього року. Він складається з 13 автомобільних доріг місцевого значення та 4 мостів, які перебували в аварійному стані. З настанням сприятливих погодних умов на початку березня спеціалісти розпочали роботи з ремонту автомобільних доріг. Наразі на 8 дорогах тривають ремонтні роботи, стан їхнього виконання - від 55 до 99 відсотків», - розповів Ігор Турченко.

Він зазначив, що першою дорогою, де цього року було розпочато ремонт, стала автодорога Дергачі - П’ятихатки. Наразі роботи тут виконані в повному обсязі - було замінено основу, облаштовано два шари асфальтобетонного покриття та нанесено розмітку. Зараз підрядник уже закінчив роботи з облаштування узбіччя.

На завершальній стадії - роботи з ремонту автомобільної дороги Харків - Липці - Борисівка. 28 квітня підрядник закінчив роботу з облаштування нижнього шару асфальтобетону. За два тижні планується повністю закінчити роботи на цій автомобільній дорозі.

Також тривають роботи на під’їзді до населеного пункту Березівка - влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття до окружної автомобільної дороги навколо міста Харкова.

Дорога Богодухів - Валки - Нова Водолага ремонтується третій рік поспіль. Намічену для ремонту ділянку завершать за два тижні, підряднику залишилося лише влаштувати  верхній шар асфальтобетонної суміші. 

На дорозі Ізюм - Оскіл закінчуються роботи з улаштування основи автомобільної дороги, в травні планується повністю закрити поверхню двома шарами асфальтобетонної суміші. Роботи вже виконуються на межі з Донецькою областю.

У Лозівській територіальній громаді ремонтується місцева дорога Нова Іванівка - Орілька на Чернявщину. Підрядником виконані роботи на 75%. Повністю закінчено нижній шар асфальтобетонної суміші, завершуються роботи з укріплення узбіччя. На наступному тижні розпочнуться роботи з облаштування верхнього шару покриття.

У Зміївській територіальній громаді на завершальній стадії - роботи з ремонту дороги Зміїв - Таранівка від примикання автодороги Мерефа - Павлоград. У самому населеному пункті Таранівка підрядник закінчив улаштування 400 м покриття, наразі тривають роботи з влаштування основи.

Також ведуться роботи на 4 мостах, розташованих на дорогах місцевого значення. Це місток на автодорозі Дергачі - Дворічний Кут: тут виконуються роботи з укріплення балок. На дорозі Золочів - Козача Лопань повністю розібрано місток, капітальні роботи планують закінчити до 1 вересня. Розпочалися роботи з ремонту автомобільного мосту над залізничним шляхопроводом на дорозі Куп’янськ - Кругляківка. У місті Чугуєві демонтується пішохідний місток над автомобільною дорогою Київ - Харків - Довжанський. Наразі тривають роботи з проведення бетонування основи.

Крім того, Ігор Турченко наголосив на якості виконання робіт на об’єктах «Великого будівництва».

«Контроль якості проводиться двома державними організаціями - це «Дор'якість» та Харківський національний автомобільно-дорожній університет. Тільки після отримання сертифікатів відповідності якості від цих підприємств підрядник може отримати оплату за виконані роботи», - зауважив директор ДП.


Теги: місцеві дороги брифінг турченко велике будівництво

Поділиться:Схожі новини