ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Перші 200 млн грн уже спрямовано на рахунки заявників «карантинних» 8 тис.грн

28 квітня 2021 | 11:11

Про це повідомили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Станом на 28 квітня понад 300 тис. підприємців та найманих працівників, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень, вже подали заявки на отримання допомоги від держави у розмірі 8 тисяч гривень. Перші виплати вже спрямовані на рахунки заявників», - повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

За його словами, ФОПи і працівники, які подали заявки в перші дні роботи програми, вже починають отримувати допомогу. Перші 200 млн гривень уже пішли на виплати.

«Хочу всіх заспокоїти, що за необхідністю на програму будуть передбачені додаткові кошти, адже програма буде доступна впродовж 2021 року для всіх областей, які потрапляють до  «червоної зони», - зазначив Ігор Петрашко. 

Крім державної допомоги, підприємці та наймані працівники, діяльність яких була призупинена на час перебування регіону, в якому вони працюють, у «червоній» зоні, можуть отримати додаткові виплати з місцевого бюджету регіону, в разі запровадження таких виплат за рішенням органів місцевого самоврядування. Окрему заяву на цю допомогу подавати не потрібно, достатньо реєстрації в додатку «Дія». Далі Мінцифри у десятиденний строк після закінчення строку подання заяв формує та передає місцевим органам, на території яких запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи, переліки застрахованих осіб для прийняття рішення щодо надання допомоги коштом відповідного місцевого бюджету.

Місцеві органи влади, керуючись наданою інформацією, складають власні списки тих, хто отримає допомогу з місцевих бюджетів. 

Докладніше про умови програми  

Теги: мінекономіки допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх