Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

МОЗ не планує подавати до уряду пропозиції щодо додаткових обмежень на Великодні свята

27 квітня 2021 | 13:43

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Урядовці й духовенство обговорили дотримання карантинних заходів під час Великодніх свят на зустрічі КМУ з Радою церков і релігійних організацій.

«Ми маємо підтримку нашого духовенства. Зокрема, дійшли згоди щодо можливості зменшення тривалості богослужіння з одночасним збільшенням їх кількості, фіксації дверей у храмах, аби вони постійно були відчинені. Також домовилися про додаткову заборону фізичного контакту при здійсненні обрядів – поцілунки хрестів, ікон, святинь», – зазначив Максим Степанов.

МОЗ не планує подавати до уряду пропозиції щодо додаткових обмежень на Великодні свята, натомість рекомендує українцям дотримуватись правил і норм, які діють сьогодні. Міністр також наголосив, що перебувати на богослужіннях і церковних обрядах, незалежно від того, де вони будуть відбуватися, всередині храму чи на подвір’ї, потрібно обов’язково в масці.

Очільник МОЗ порадив за можливості брати участь у богослужіннях одному членові родини та максимально виключити відвідування служби людьми похилого віку та тими, хто має хронічні захворювання.


Теги: моз

Поділиться:Схожі новини