Харківські картингісти здобули абсолютну перемогу на другому етапі чемпіонату України

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

24 та 25 квітня в Києві відбувся другий етап чемпіонату України з автомобільного спорту картинг.

У швидкісному міжнародному класі машин KZ-2 більшість спортсменів представляв Київ. Для них траса спортивного комплексу «Чайка», де проходили змагання, є тренувальною. Проте гонщики харківського клубу «Лідер», який є багаторазовим чемпіоном Україні, змогли завоювати всі призові місця.

За підсумками переможцем цього етапу став Олександр Дерюга, срібну медаль завоював Олексій Телюк, а бронзову – Микита Фурніка.

На першому етапі чемпіонату України, який на початку квітня відбувся в Полтаві, Олександр Дерюга також став переможцем, а Олексій Телюк посів друге місце.

Третій етап чемпіонату України відбудеться 15 та 16 травня в місті Кам'янське, Дніпропетровської області.

Крім того, з 22 по 25 квітня в італійському місті Лонато-дель-Гарда відбувся міжнародний турнір з картингу «WSK Super master series», на якому 12-е місце посів пілот харківського клубу «Лідер» Владислав Путятін.