ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Депутати профільної комісії облради погодили перерозподіл коштів на підтримку театрів

19 квітня 2021 | 13:07

Засідання комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму обласної ради відбулося 19 квітня.

На розгляд комісії було винесене питання про перерозподіл 23,5 млн з обласного бюджету на підтримку обласних театрально-концертних установ.

В обговоренні питання з депутатами взяли участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Антон Деньгуб та представники профільних департаментів обладміністрації.

Перерозподіл цих коштів дозволить профінансувати вісім театрально-концертних установ області, а саме - виплатити заробітну платню їх працівникам у міжсесійний період. У поточному році вже були виділені 54 млн грн з обласного бюджету на фінансову підтримку театрів та театрально-концертних установ.

Також під час засідання Антон Деньгуб запропонував профільній комісії долучитися до робочої групи, яка вивчатиме діяльність театрів.

«Робоча група, яка наразі вже є, покликана вивчити діяльність театрально-концертних установ. На останньому засіданні, яке відбулося минулого тижня, було прийнято рішення скласти графік і заслухати директорів та бухгалтерів театрів щодо їх поточної діяльності. Робоча група буде абсолютно відкритою. Пропоную депутатам долучитися до її роботи»,  - наголосив заступник голови ОДА.

Рішення щодо перерозподілу видатків та витрат обласного бюджету на 2021 рік було прийнято депутатами комісії одноголосно.

«Ми пройшли дві депутатські комісії для затвердження проєкту розпорядження голови ОДА Айни Тимчук щодо перерозподілу коштів бюджету. Обидві підтримали ініціативу голови Харківської обласної адміністрації, а тому можна говорити про те, що культурно-театральні установи будуть забезпечені додатковим фінансуванням у розмірі 23,5 мільйони гривень», - відзначив Антон Деньгуб.

Фото

Теги: деньгуб комісія перерозподіл коштів обрада підтримка театрів

Версія для друку Поділиться:


Вверх