Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На громадське обговорення винесено проєкт про утворення Українського ветеранського фонду

14 квітня 2021 | 12:40

Це ініціатива Міністерства у справах ветеранів України.

Український ветеранський фонд - бюджетна установа, яка надаватиме підтримку проєктам, стартапам, іншим ініціативам ветеранів війни, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих.

За словами Міністерки у справах ветеранів Юлії Лапутіної, утворення фонду допоможе залучити фінансові та матеріально-технічні ресурси для реалізації програм і проєктів, спрямованих на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, відновлення фізичного і психічного здоров’я, підвищення професійного і освітнього рівня ветеранів та ведення підприємницької діяльності.

«Створення фонду свідчитиме про докорінну зміну ветеранської політики з боку держави. Фонд буде стартовим майданчиком для підтримки ветеранського бізнесу, у тому числі шляхом надання міжнародно-технічної допомоги», - розповіла Юлія Лапутіна.

Відповідно до положення про Український ветеранський фонд, він буде неприбутковою організацією, що фінансується коштом державного бюджету, добровільних внесків урядів, агентств та установ іноземних країн, міжнародних фінансових та інших організацій, цільових грантів, а також коштів інших донорів, благодійних внесків, інших джерел, не заборонених законодавством України.

Органами управління фонду є наглядова рада і дирекція.

До складу наглядової ради, яка є вищим керівним органом фонду, входитимуть 9 осіб – по три представники від Мінветеранів, від громадських об’єднань ветеранів та членів їх сімей та від міжнародних та інших донорів, які співпрацюють з Мінветеранів та фондом. Вони обиратимуться на строк у три роки та не можуть обіймати посаду понад два строки поспіль.

Громадське обговорення проєкту триватиме до 20 квітня 2021 року. Пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства у справах ветеранів України: провулок Музейний, 12, м. Київ 01001, е-mail: o.fabrycheva@mva.gov.ua.

Додаткова інформація - за телефоном (050) 310-89-40.

З проєктом  постанови можна ознайомитися тут


Теги: мінветеранів

Поділиться:Схожі новини