Харківські велогонщики здобули золото в Туреччині

21 березня 2021 року в турецькій Аланії відбулася міжнародна рейтингова гонка другої категорії з велоспорту маунтінбайк в олімпійському крос-кантрі «Alanya Kizilalan Davut Berber MTB Cup».

Як повідомляє Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА, в чоловічому крос-кантрі кращий результат показав харківський спортсмен Олександр Коняєв. Суперника з Казахстану, який посів друге місце, він випередив на 17 секунд. Третє місце посів росіянин Максим Гоголєв.

У змаганнях серед жінок першою фінішувала харків’янка Ірина Попова. Срібну призерку Аліну Саркулову з Казахстану вихованка Заслуженого тренера України Романа Коробова випередила майже на три хвилини. Зокрема, бронзова медаль дісталася ще одній українській велогонщиці Ірині Слободян з Хмельницької області.

Перемоги на «Alanya Kizilalan Davut Berber MTB Cup» принесли Ірині Поповій та Олександру Коняєву по 30 рейтингових очок.