Харківський боксер завоював «бронзу» міжнародного турніру

Сергій Горсков став призером міжнародного турніру з боксу «Босфор», який з 16 по 21 березня відбувся в турецькому місті Стамбул.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь приблизно 200 боксерів з 23 країн. Україна була представлена чоловічою та жіночою збірними до 22 років, які завоювали 4 бронзові нагороди. Одна з них на рахунку харківського спортсмена.

Сергій Горсков у ваговій категорії до 91 кг переміг одноголосим рішенням суддів Нурлана Сабірова з Казахстану, але в півфіналі поступився з рахунком 2:3 іншому казахському боксеру Сагайдику Тоганбаєву.

Ще один харківський спортсмен Богдан Толмачов майже отримав перемогу у ваговій категорії  до 75 кг, він поступився у чвертьфіналі роздільним рішенням суддів бронзовому призеру Олімпійських ігор та бронзовому призеру чемпіонату Камрану Шахсуварли з Азербайджану.